Apartmamenty i lokale użytkowe

Bezwzględnym atutem powstających apartamentów jest przestrzeń i dostęp do naturalnego słonecznego światła. Ponieważ oryginalne wielkości otworów okiennych zostaną zachowane, do pomieszczeń będzie wpływać bardzo dużo światła dziennego, co sprawia, że przestrzeń staje się optycznie większa i milsza dla oka. Jednak przestrzeń to nie tylko światło, to również powietrze, którego jest więcej w wysokich pomieszczeniach 320-340 cm, a takie będą apartamenty i lokale przeznaczone na działalność w kamienicy. Wszystkie pomieszczenia z wentylacją grawitacyjną, Wyższe sufity dają również większe pole do popisu dla projektantów wnętrz. W zależności od docelowego stylu urządzenia apartamentu, czy lokalu, można zastosować różnego rodzaju detale typu sztukaterie przy stylu klasycznym, oświetlenie na długich kablach używane w stylu loft, kryształowe żyrandole odzwierciedlające styl glamour, jak również stopniowanie sufitu oraz sufity napinane w stylu modern.

Każde piętro zabezpieczone na sufitach okładziną odporności ogniowej REI 30.

Dostęp do całego budynku dla osób niepełnosprawnych zapewniony poprzez montaż platform schodowych oraz windy wewnętrzne dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Naszym przesłaniem jest łączenie historii z nowoczesnością, dlatego eklektyzm nie jest nam obcy i każde wnętrze będzie współgrało z całokształtem kamienicy, o czym można przekonać się oglądając przykładowe aranżacje wnętrz i wizualizacje.

Aby wyświetlić listę lokali wybierz piętro:

Kliknij na piętro, aby je wybrać

Sales and Management

Progres Development Sp. z o.o. Spółka komandytowa
ul. Pocztowa 7/25
59-220 Legnica